03689, Україна, м Київ, вул. Солом'янська, 5, оф. 210/2

Працевлаштування в Польщі

Близько 90% працюючих в Польщі — українці. Це викликано нестачею кадрів в Польщі. У зв’язку з цим польські роботодавці докладають зусиль, щоб забезпечити підприємства робітниками. Саме тому, там створюються всі необхідні умови для роботи.

Наша компанія пропонує, легальну роботу включно з безкоштовним працевлаштуванням. Ви зможете працювати на різних вакансіях, де потрібні кваліфіковані чи некваліфіковані фахівці. В Польщі майже постійно потрібні водії вантажівок і тракторів, сантехніки, офіціанти і кухарі, електрики, будівельники, фахівці з виробництва пластикових вікон, пакувальники та вантажники.

Є робота для жінок — це вакансії швачок, пакувальниць, касирів в супермаркетах. Робота на вакансії, яка передбачає спілкування з людьми, має сенс, якщо у претендента присутні знання іноземних мов: польської обов’язково, англійської — вітається.

На некваліфіковану роботу можна влаштуватися, не володіючи мовами. Багато роботодавців надають житло і харчування іноземним працівникам. Але іноді доводиться оплачувати їх самостійно (близько $ 100 в місяць). Легальна робота в Польщі може приносити $ 800-1500 на місяць, в залежності від місця роботи і кількості робочих годин.