Українські мігранти після скасування візового режиму стануть предметом інтересу для країн Європейського союзу. Про це в статті для Rzeczpospolita з заголовком «Приймаємо українців – вони практично ідеальні» пише експерт з питань безпеки Анджей Талага.

За його словами, з введенням безвізового режиму багаті країни ЄС почнуть боротьбу за українських працівників, а тому Польщі не можна баритися. «Польщі варто вже зараз подбати про українців, максимально сприяючи їм у всіх процедурах, тому що українці Польщі необхідні», – пише Талага. На сьогоднішній день, продовжив журналіст, в країні дуже важко знайти українця, який би користувався соціальною допомогою.

«Українці не тільки працюють і заробляють, але в першу чергу платять податки, тому жодним чином не обтяжують країну, яка їх приймає», – додав він. Відзначимо, що згідно з опитуваннями, проведеними на замовлення Союзу підприємців і роботодавців Польщі, саме українці є найбільш бажаними працівниками. Вони випереджають чехів, американців і французів. 26% опитаних бачать в українцях нових поляків, а про американців так думають 18%.

«Проблеми з іммігрантами в Західній Європі показують, що нічого занурюватися в політкоректність і впускати в державу небажані нації, тому що це призведе до конфліктів. Українців ми хочемо, бо ці іммігранти майже досконалі. Польща не може змагатися з багатими країнами Заходу за допомогою економічних стимулів, але може – відкритістю», – підсумував Талага.

Джерело: Politeka