• Кількість робочих місць:5-25 (чоловіки, жінки, сімейні пари)
 • Види робіт: робота на складі TESKO; робота полягає в управлінні спеціальним наручним сканером (для зчитування необхідної інформації з товарів), роботою на спеціальному складському навантажувачі та виконанні інших складських робіт;

Сканер висвітлює на дисплеї інформацію про необхідність переміщення товарів і в якій кількості на потрібні піддони, іншими словами – це переміщення товару з полиці у місце, яке зазначить сканер за допомогою спеціального навантажувача, тощо.

 

Робота  виконується у двох відділах: FRESH (продовольчі товари, свіжі овочі та продукти: картопля, йогурт, морква, м’ясні товари, тощо)  і GROCERY (товари, а саме: миючі засоби, пральні порошки, косметика, напої, тощо).

Працівники у відділі FRESH працюють у 5 змін по 8 годин на день (з 06:00 до 14:00; з 08:00 до 16:00; з 14:00 до 22:00; з 22:00 до 06:00; з 24:00 до 08:00). У відділі температура повітря + 1° С або + 12 ° С

Працівники у відділі GROCERY працюють в 3 зміни по 8 годин на день (з 06:00 до 14:00; з 14:00 до 22:00; з 22:00 до 06:00). У відділі присутня кімнатна температура повітря.

Працівники не можуть заздалегідь обрати відділ в якому вони працюватимуть, це буде вирішуватись роботодавцем по приїзду працівника на робоче місце.

 

 • Праця на період:від зараз, постійна (довгострокове працевлаштування). Для старанних працівників роботодавець зможе допомогти зробити карту побиту.

Вимоги:

 • Вік : до 50 років
 • Досвід роботи на аналогічному логістичному складі вітається
 • Можуть бути особи без досвіду, але з великим бажанням працювати на складі
 • Здатність до швидкого навчання роботі зі сканером та складським навантажувачем
 • Сумлінне виконання своїх обов’язків, відповідальність та працьовитість
 • Бажання працювати в колективі
 • Без шкідливих звичок
 • Хороша фізична форма та здоров’я, витривалість.

Роботодавець пропонує:

 • Робочий час: працівники працюють 6 днів на тиждень, не менше 8 годин на день. Вихідний день – за узгодженням. Можлива праця над години (при потребі працівники працюють до 16 годин на день). Протягом зміни є одна неоплачувана обідня перерва (30 хв)
 • Оплата праці: залежить від швидкості роботи працівника, робочої зміни і дня тижня. Оплата праці за відпрацьований місяць буде нараховуватись з 1 по 14 день наступного місяця на картковий рахунок працівника. Заробітна плата залежить від швидкості збору товарів (поштучно або у коробках). У відділі FRESH  100% норма – 140 одиниць товару / на годину; у відділі GROCERY 100% норма – 160 одиниць товару / на годину. Оплата праці вираховується як середня величина даних відпрацьованого тижня (кількість зібраних одиниць товару по сканеру — ділиться на кількість відпрацьованих годин за тиждень). Нижче буде подано таблицю з відповідними прорахунками заробітної плати, а також оплата праці в денні та нічні зміни.
 • Проживання: надається, частково оплачується роботодавцем; працівник за місяць проживання оплачує 200 злотих. При поселенні працівник повинен відразу заплатити за перший місяць проживання — 200 злотих, далі за проживання 1 і 2 місяця буде відраховуватись із заробітної плати. Якщо працівник відпрацює менше 3 місяців – то роботодавець з останньої заробітної плати буде відраховувати ту частку яку сплачує за проживання працівника сама компанія (150-170 злотих), якщо працівник пропрацює більше ніж 3 місяці – то ніяких відрахувань відбуватись не буде і все буде залишатись по оплаті за житло так само (200 зл/місяць). Відстань від місць проживання до складу орієнтовно від 20-50 хвилин пішки, або одна зупинка автобусом (15 хв). У кімнаті мешкає від 3 до 5 чоловік, є кухня, ванна кімната/душ, пральні машини, опалення.
 • Харчування: не надається, в місцях проживання є кухня; працівники  котрі працюють у відділі FRESH отримують один безкоштовний обід;
 • Форма зайнятості:  договір доручення
 • Робочий одяг: роботодавець забезпечує, на перший час  потрібно мати свій. По закінченню роботи працівник має повернути робочий одяг у належному вигляді.

Додаткова інформація:

 • Місце праці: Польща, Gliwice (Шльонське воєводство)
 • УВАГА! Роботодавець допомагає з оформленням медичної книжки та забезпечує повний комплекс навчання всіх працівників.

1.Перед початком роботи працівник проходить мед. обстеження та на основі результатів буде видаватися мед. книжка. Вартість оформлення мед. книжки 101,24 злотих (буде безкоштовно для тих працівників котрі пропрацюють всі дні по візі, в іншому випадку – з останньої заробітної плати будуть відраховані кошті за медичну книжку). Медична книжка буде власністю працівника.

 1. Перед початком роботи, кожен працівник проходить курс і навчання керування на навантажувачах. Тривалість навчання – 2 дні. Коштує такий курс – 325 злотих. 170 злотих буде вираховуватись із першої заробітної плати, а з останньої заробітної плати – 155 злотих. Якщо працівник буде працювати довгостроково – то заплатить за курс лише 170 злотих.