На Київщині правоохоронці ліквідували потужний злочинний канал торгівлі людьми. Група осіб протягом року переправляли українців через кордон у Бразилію та Таїланд. Мали на меті включити їх у злочинну діяльність, яка пов`язана із незаконним обігом наркотиків. Про це ідеться у повідомленні прес-служби поліції.

Як повідомив Андрій Ткач, що є керівником Київського обласного Управління по боротьбі зі злочинами, які пов`язані із торгівлею людьми, четверо людей віком 20-25 років шукали жителів області. Вони звертали увагу на їх пригнічений стан, безгрошів`я. Зловмисники обіцяли “законну” та високоплачувану роботу.

Українцям забезпечували переліт на інший материк. Самі потерпілі не здогадувались, що працюють наркокур`єрами. Із Бразилії до Таїланду вони перевозили упакований багаж – дорогоцінні камені, витвори мистецтва, документи. Вже в аеропортах вони узнавали, що поставляли кокаїн в особливо великих розмірах – 5-7 кг за один раз.

За кожного українця зловмисники отримували 500-1000 доларів від неустановлених досудовим слідством осіб. Внаслідок цих протизаконних дій постраждали 8 українців 20-25 років. 5 із них були затримані поліцією Бразилії і Таїланда. Зараз вони перебувають у їх в`язницях.

Усім затриманим зловмисникам, які переправляли громадян України за кордон, оголосили про підозру. Їх тримають під вартою. Продовжують шукати інших осіб, які причетні до злочину.

Джерело: Gazeta.ua