За словами видання Rzeczpospolita, новий проект міграційної політики польського уряду передбачає створення реєстру іноземців з інформацією, розпорошеною по багатьох управліннях.

Як читаємо у найсвіжішому виданні, проект дозволить стежити за перебуванням кожного іноземця, котрий прибуває до Польщі. У документі вказано теж на бажанні регулювати не тільки те, хто приїде до Польщі на роботу і де буде працювати, але також те, хто запрошує іноземця до країни.

За інформацією Rzeczpospolita, Міністерство внутрішніх справ та адміністрації у проекті міграційної політики держави обмірковує створення централізованої установи, відповідальної за збирання інформації про потреби працедавців та набір іноземних працівників з відповідними кваліфікаціями, котрі є вихідцями з країн, що «не становлять міграційного ризику».

Як говориться у публікації, «це має обмежити негативні явища, а агентства з працевлаштування мають у цій моделі бути тільки підтримкою для центральної установи, виступаючи у якості субпідрядників».

Джерело: Польське радіо