У Міністерстві закордонних справ Польщі заявили про доцільність створення держагентства у справах трудових мігрантів з України. Про це заявив заступник глави МЗС Польщі Бартош Ціхоцький.

Він зазначив, що українці працюють в Польщі, а польські фірми потребують українських працівників, але ці дві групи не пов’язані між собою. “Можливо, було б доцільно створити державне агентство, яке працювало б і в Україні, і в Польщі, яке б інформувало українців, які є вакансії, які є ставки, але в той же час займалася б захистом їх трудових прав і стежило б за дотриманням зобов’язань по оплаті пенсійного внеску”, – зазначив Ціхоцький.

Нагадаємо, раніше міністр інвестицій і розвитку Польщі Єжи Квечінскій повідомляв, що уряд Польщі працює над новими положеннями соціально-міграційної політики, які повинні полегшити перебування в країні трудових мігрантів. Зокрема, за словами Квечінского відповідні зміни готує Міністерство інвестицій і розвитку, яке серед іншого хоче продовжити термін легальної роботи іноземців.

Джерело: РБК-Україна