16 грудня 2016 р. в готелі “Братислава” (м. Київ) відбулась зустріч компаній – учасників ринку міжнародного працевлаштування. Захід був організований Всеукраїнською асоціацією компаній з міжнародного працевлаштування. Під час зустрічі обговорювались питання майбутнього об’єднання компаній в умовах панування на ринку шахраїв, методи боротьби з ними та внесення змін у ліцензійні умови, які допоможуть збільшити чисельність легальних компаній – посередників.

“Ми вважаємо, що прийшов час перетворень, бо ніхто крім нас не зробить необхідні дії для розвитку свого бізнесу. Сьогодні потрібно об’єднуватись заради створення цивілізованих умов роботи та в кінцевому рахунку – збільшення частки ринку, що контролюють легальні компанії. Потрібно нарешті прибрати шахраїв з цього бізнесу та назавжди забути про їхнє існування”, – заявив під час свого виступу Василь Воскобойник, президент Всеукраїнскьої асоціації компаній з міжнародного працевлаштування.

Нагадаємо, що створена асоціацією робоча група вже готує проекти змін у ліцензійні умови, які будуть презентовані на початку наступного року. Члени асоціації рішуче налаштовані подолати всі перешкоди на цьому шляху та перетворити ринок трудової міграції України на дієвий механізм, який працюватиме за цивілізованими європейськими правилами вже за 1-2 роки. Тільки створивши широку коаліцію, куди увійдуть експерти ринку, державні установи та суспільні організації, асоціація зможе розробляти та впроваджувати всі необхідні механізми для отримання бажаного результату.  Зустріч продемонструвала, що компанії – учасники ринку міжнародного працевлаштування починають впливати на сферу діяльності, в якій вони працюють.