Чи може українська няня заробити за рік в інший країні на машину чи квартиру? В кожній сім’ї існують свої правила. Няні просто потрібно прийти та записати їх. Зарплата у 1000 доларів на місяць – де в Україні стільки платять няням? Проживання та харчування за рахунок сім’ї, але є і свої нюанси.

Зарплата від 8 тис грн  – з такої суми стартують статки українських нянь за кордоном. До 50 тис грн пропонують нашим няням в Австрії, Ізраїлі та Португалії. Але і обов’язків вистачає, які займають весь робочий день, який значно перевищує 8 годин. Дітей потрібно забирати зі школи, гуляти з ними та робити уроки. А ще – готувати їжу та прибирати у помешканні.

Схуднути і перефарбуватися – таки умови роботи можуть бути поставлені перед нянечкой, якщо вона хоче заробляти 25 тис грн на місяць і більше.  Популярна вимога цього сезону – у всьому слухатися дитину.  Тобто дитина може підійти та вдарити няню, вилаятись на неї. В таких умовах працювати дуже важко.

Хто і чому наймає українських нянь? “Це може бути сім’я мігрантів, яка заїхала в країну і хоче взяти до себе няню для того, щоб діти не забували рідну мову чи просто наймають людину, яка готова працювати нелегально та за менші гроші, ніж місцеві мешканці”, – розповідає Василь Воскобойник, голова Всеукраїнської асоціації компаній з міжнародного працевлаштування.

Джерело: канал “Україна”