В рамках безвізового режиму 38% громадян України скористалися авіаційним транспортом. Про це повідомляє прес-служба Кабміну з посиланням на Державну прикордонну службу.

За даними відомства, в липні минулого року більше 1,29 мільйона громадян України перетнули кордон з країнами Європейського Союзу, з них 1,13 мільйона чоловік прямували наземним транспортом. За аналогічний період, але вже в 2017 році, в країни ЄС поїхало близько 1,9 мільйона наших співвітчизників. При цьому все більше українців почали використовувати авіаційний транспорт.

“Всього з початку дії безвізових поїздок в країни Європи оформлено понад 3,6 мільйона наших співвітчизників, при цьому майже 170 тис громадян України (в липні – 91 тис громадян України) скористалися перевагами спрощеної системи. В рамках безвіза 38% осіб слідували за кордон авіаційним транспортом. Решта українців користувалися залізницею або перетинали кордон в автомобільних пунктах пропуску на кордоні з ЄС. Найбільша активність подорожуючих спостерігалася на кордоні з Польщею і Угорщиною”, – сказано в повідомленні.

Слід зазначити, що за весь період дії безвіза в перетині кордону відмовлено лише 55 громадянам України, переважно з-за нездатності підтвердити мету поїздки та невиконання вимог державних органів.

Джерело: Цензор.нет