03689, Україна, м Київ, вул. Солом'янська, 5, оф. 210/2

ЕКСПЕРТ НАЗВАВ ПЕРШОЧЕРГОВІ КРОКИ, ЯКІ МАЄ ВЖИТИ ВЛАДА ДЛЯ ПІДТРИМКИ БІЗНЕСУ

Після весняного локдауну малий та середній бізнес зміг адаптуватися до роботи в умовах карантинних обмежень. Однак втрати бізнес таки понесе, тому, задля підтримки українських підприємців держава має вжити першочергові кроки. І до того ж, в багатьох викликає обурення те, що деякі розважальні заклади працюють, коли іншим це суворо заборонено. Виходить, що хтось зміг довотитись, а хтось ні.

“Потрібно все ж таки думати про те, що скоріш важливіше не те, скільки бізнесів закриється, а скільки буде можливостей у людей після закінчення карантину, знову відновити свій бізнес достатньо швидко. Тут потрібно, аби держава робила все можливе, аби було набагато менше обмежень для бінесу”, – заявив Василь Воскобойник, президент Всеукраїнської асоціації компаній з міжнародного працевлаштування.

Також він підкреслив: коли люди будуть чітко розуміти, що вони можуть звернутися до правоохоронців, коли знатимуть, що суди їх захистять і винесуть саме те законне рішення, яке повинне бути, що їх власність буде недоторкана, тоді в Україні почнеться економічне зростання.

Джерело: ZIK