03689, Україна, м Київ, вул. Солом'янська, 5, оф. 210/2

УКРАЇНЦЯМ НЕ ПОТРІБНО ЧИНИТИ СПРОТИВ ПОЛІЦЕЙСЬКИМ В ПОЛЬЩІ

Родина українського заробітчанина в Польщі, який загинув під час затримання поліцією, навряд чи зможе розраховувати на отримання компенсації. Про це розповів президент Всеукраїнської асоціації компаній з міжнародного працевлаштування Василь Воскобойник.

“Коли ви приїздите до іншої країни, потрібно в першу чергу поважати її закони й ставитися з повагою до представників місцевої влади, зокрема поліції… За інформацією, що в нас є, була непокора з боку цієї людини й був застосований спецзасіб. На жаль, це призвело до загибелі людини. Якщо хтось з українців потрапляє в подібну ситуацію, потрібно підкорюватись, а вже потім звертатися до адвокатів, до наших консулів і захищати свої інтереси”, – сказав він.

Як зауважив експерт, потрібно дочекатися завершення слідства щодо цього випадку, проте в нього “дуже великі сумніви, що родина загиблого зможе отримати якісь кошти”. “Коли українці потрапляють у якісь стосунки з поліцією, якщо вони поводяться чемно, польська поліція завжди йде назустріч. І навпаки – коли людина перебуває в стані алкогольного сп’яніння, я не кажу про цей конкретний випадок, вона відчуває себе безкарною і намагається довести комусь в іншій країні права, навіть не знаючи цих прав, поліція діє дуже жорстко”, – наголосив Воскобойник.

Джерело: Україна 24